Afgelopen zaterdag vond bij Moerse Boys de Oliebollencup plaats. Voorafgaand aan dit toernooi trapten de mini-pupillen het carnaval al feestelijk af met een speciale training.
Ondanks de gure omstandigheden verschenen de kinderen enthousiast in hun verkleedkleren op het veld. De trainers hadden originele, carnavalsgerichte spelletjes uitgezet, waardoor er volop gelachen en gespeeld werd op de klanken van vrolijke hoempapamuziek. Ook onze Oranje Leeuw was van de partij, uiteraard eveneens verkleed, en hij deelde panna’s en high-fives uit. Ondanks zijn aaibare uiterlijk en zachte innerlijk werd hij toch door een enkeling gevreesd.
Aan het einde van de training kreeg ieder kind nog een leuk presentje en serpentine mee naar huis om aldaar het carnavalsfeest voort te zetten.











