Moerse Boys heeft in een vermakelijk duel met 3-2 gewonnen van Victoria. Het duel leek op een gelijkspel uit te lopen maar in de laatste minuten kroonde Guus Kerstens zich tot matchwinner.
Allereerst dienen we te rectificeren dat Lars Jochems al naar 2 minuten een gele kaart had ontvangen. Het was echter niet een gele kaart maar het gele fluitje van de scheidsrechter. Verder was het een aftastend begin waarin Moerse Boys de bal aan Victoria liet. Vanuit het niets was het bijna raak, met een heerlijke pass van Cas op Mike kon laatstgenoemde de bal over de goalie lobben, echter ging de bal net naast de verkeerde kant van de paal. Na dik kwartier laat ook Victoria zich gelden maar het afstandsschot van Victoria gaat naast. Dit is het startsein voor Moerse Boys om het initiatief naar zich toe te trekken. Eerst is Siemen dicht bij de 1-0 maar zijn inzet gaat over. Een paar minuten later is het wel raak, een vrije trap wordt door Bart ingekopt 1-0.
De 1-0 is echter van korte duur, een goede voorzet kan bij de 2de paal worden ingekopt door de Victoria spits 1-1. Victoria gesterkt door de 1-1 neemt het initiatief over en krijgt 2 goede mogelijkheden maar beide keren kan Kiske redding brengen. Net voor rust is het weer Bart die na een voorzet van Hein de bal met precisie in de verre hoek kopt 2-1. Weer komt Victoria snel langszij, een vrije trap kan worden terug gekopt waarna de bal kan worden binnen gewerkt 2-2. In de extra tijd van de eerste helft lijkt Cas nog de 3-2 te maken maar helaas wordt deze goal wegens buitenspel afgekeurd.
In de tweede helft wederom een aftastend begin. De eerste grote kans is na en klein kwartier spelen, Victoria kan na een snelle omschakeling een schot op goal lossen die ternauwernood door Kiske tot corner kan worden verwerkt. Moerse Boys gaat op jacht naar de 3-2 maar inzetten van Rik en Siemen missen kracht en precisie. 10 minuten voor tijd komt Moerse Boys goed weg, na een prima loopactie van de spits kan hij de bal diagonaal inschieten, gelukkig gaat de bal voorlangs. En waar de meeste supporters al op een gelijkspel hadden gerekend is het Guus die Moerse Boys laat juichen, een versnelling en prima voorzet van Siemen kan door Guus in de verre hoek worden gekopt 3-2. Net als in de eerste helft is de laatste actie van Cas, zijn schot gaat echter via de paal naast.
Moerse Boys blijft dus op titelkoers en kan volgende week bij DIA uw steun weer goed gebruiken. Op sportpark de Gouwen word om 14.30 afgetrapt. Tot volgende week.
Voor beelden van de doelpunten: klik hier!
Opstelling Moerse Boys:
Kiske Martens – Rik Mol – Kas Mol – Lars Jochems – Hein Coremans – Guus Kerstens – Bart vd Broek – Cas vd Broek – Raad Rasho (Waad Rasho) – Mike de Bruijn – Siemen Boomaerts